İade Bilgileri

Size sunduğumuz 30 günlük iade süresi sayesinde yaptıgınız alışverişten 100% emin olmadan ürün sahibi olmanızı arzuluyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı, veyahutta hiçbir sebep olmaksızın ürürnlerimizi dilediğiniz an geri gönderebilirsiniz. Ürün geri gönderirken aradığımız tek koşul, ürünün kullanılmamış olması ve tüm sertifikalı etiketlerinin üzerinde orjinal formuyla duruyor olmasıdır. Ürünlerinizi geri gönderirken arzu ederseniz, bize ulaştığınız takdirde, iade miktarinizdan düşmek kaydıyla, size iade paketi gönderme hizmetimizde bulunmaktadır. Ziynet altınları (çeyrek,yarım, tam, reşat) ürünlerinde iade Kabul edilmemektedir. Müşteri'nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde müşteri cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, müşterinin sipariş sırasında seçeceği parmak ölçüsüne göre ayarlanacağı için tüm yüzükler, müşterinin istekleri doğrultusunda taşına yazı yazılan ürünler, altın kısımların üzerine ya da içine yazı yazılan ürünler, müşteri'nin istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz ve hasar almamış şekilde, sayfanın altında bulunan adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.
İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa, 7 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir. İadenizin kredi kartı hesabınıza yansıması bankanızın işlem durumuna bağlı olup 3-5 iş günü arasında sürmektedir.