18 yaşından küçük kişiler Cimoglu.com’dan alışveriş yapamazlar.

Cimoglu.com’dan alışveriş yapabilmek için sisteme üye olmadan telefon ile sipariş verebilir yada sisteme üye olarak havale veya kredi kartı seçeneklerinden biri ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Ancak biz, üye olarak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz ve sonraki alışverişlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz açısından üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

Cimoglu.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca Cimoglu.com’da geçerlidir.

Cimoglu.com sitesinde yer alan tüm ürün fiyatları uluslararası altın fiyatlarına bağlı olarak otomatik anında güncellenmektedir.

Cimoglu.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Cimoglu.com dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Cimoglu.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Cimoglu.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

Cimoglu.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Cimoglu.com izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, en geç 5 gün içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen veya Cimoglu.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

Cimoglu.com sitesinde yer alan tüm içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlar sadece bilgi amaçlıdır. Bilgilerin eksikliği veya yanlışlığından Cimoglu.com sorumlu tutulamaz.

Cimoglu.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.