Teslimat Bilgileri

Siparişiniz, kargo firması tarafından sigortalı olarak teslim edilecek olup, size teslim edilene kadar AltiAlin.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Her ürün kategorisindeki gönderim mataryelleri (kutu,paket,sertifika vb.) farklılık göstermektedir. Bununla ilgili bilgiler ürün detaylarında yer almakta olup, özel isteklerinizi sipariş esanasında lütfen belirtiniz.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. Genel olarak stoğumuzda olan ürünler için yaklaşık 3 iş günü, gibi bir zaman gerekebilmektedir.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına pazar, resmi tatil ve bayram günleri haricinde teslim edilip, teslimatlar bu günlerin dışında yapılmaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Cimoglu.com'a geri iade eder bu durumdada paranızı size iade ederiz.

Sipariş verdiğiniz ürünlerin paketini kontrol ediniz. Paketlerin açık ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, paketi teslim almayınız. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, üye girişi yaptıktan sonra siparişlerim sayfasından inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.