Hakkımızda

Cimoglu.com şirketleri merkezi Amerika’da olmak üzere tüm dünyada faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği sektörler arasında Kuyumculuk, Mücevherat, ve Döviz yer almaktadır.

Araştırmalarımız ve anketlerimiz sonucu, Amerikada Türk altını seçeneklerinin azlığından,ayrıca fiyatların yüksekliğinden şikayet eden, ve bu yönde talep arz eden halkımıza kulak verdik ve sanal mağazamızı faaliyete geçirdik.

Faaliyetlerine kurumsal yapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kurulduğu tarihteki heyecanıyla devam eden AltınAlın.com, bütün sektörlerde en son teknolojiyi kullanmakta, müşteri portföyünü ve bilinirliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Profesyonel kuyumculuk sektörüne vizyon kazandırmak, her zaman olduğu gibi kuyumculuk alanında yeniliklere ve ilklere imza atmak amacıyla, 2014 yılından itibaren internet ortamında da faaliyet gösteren Altınkaynak’ ın asıl hedefi; müşterilerine üstün hizmet ve güven anlayışını daha iyi sunmak, yenilikçi ve lider bir kuruluş olmaktır.

Pırlanta sektöründe güvenilir bir marka;Cimoglu.com

AltınAlın.com, sahip olduğu güvenilirlik, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübesini gelişen teknoloji ile birleştirerek bilgili ekibiyle pırlantalı mücevherlerde özgün tasarımlarıyla yeni bir çizgi oluşturmuştur. Klasik ürün modellerinden, farklı özel tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip AltınAlın.com, kullandığı kaliteli taş ve el işçiliği ile üretilen ürünleri ‘’pırlantaya değer veren siz değerli müşterilerinin’’ beğenisine sunmaktadır.

AltınAlın.com, müşterilerine altın ve pırlantalı ürünlerde kendi ürünlerinin yanı sıra diğer seçkin ulusal markaların altın ve mücevherlerine de yer vermektedir. Bu seçkin ürün yelpazesi içerisinden beğendiğiniz ve aradığınız ürünü bulmanızı temenni ederiz.

Hızlı, hesaplı ve güvenli alışveriş artık size daha yakın…